12.10.2019 Herbstsieger Dortmund Richter: Herr Frank Kane GB
Rüden Veteranenklasse
V1, Vet.-VDH, Vet.-CAC, Herbstveteranensieger 3
Irish Fellow Kennedy ( Maximo v.d. Emsmühle x Irih Fellow Brooklyn )
Rüden Jugendklasse
V1, Jgd.-VDH, Jgd.-CAC, BOS, Herbstjugendsieger
Keep Smiling of the Orchid´s Home ( Harry Belafonte van´t Laagveld x Nice Surprice of the Orchid´s
Home )
Rüden Offene Klasse
fehlt
Granat von der Emsmühle ( Doyle v.d. Emsmühle x Ulyssia v.d. Emsmühle )
Hündinnen Veteranenklasse
V1, Vet.-VDH, Vet.-CAC, Bester Veteran IT, Finalist Veteranenwettbewerb, Herbstveteranensieger 3
Irish Fellow Fairytale ( Uriel v.d. Emsmühle x La Palma v.d. Emsmühle )
Hündinnen Jugendklasse
V1, Jgd.-VDH, Jgd.-CAC, Bester Junghund IT, BOB, Herbstjugendsieger 4
Fireflash Irish Pearl ( Doyle v.d. Emsmühle x Fireflash Daylight )
V2, Res.-Jgd.-VDH, Res.-Jgd.-CAC 2
Fireflash Ira McGowan ( Doyle v.d. Emsmühle x Fireflash Daylight )
Hündinnen Zwischenklasse
V1, VDH, CAC, CACIB , Herbstsieger 3
Happy Holly von der Emsmühle ( Doyle v.d. Emsmühle x Zoe v.d. Emsmühle )
V2, Res.-VDH 1
Dizzy´s Summer ( Zodiak v.d. Emsmühle x Dizzy´s Louise )
Hündinnen Championklasse
V1, VDH, Res.-CAC, Res.-CACIB 2
Irish Fellow Quadrophenia ( Horatio v.d. Emsmühle x Irish Fellow Princess Parissa )
Hündinnen Offene Klasse
V1, VDH 1
Dizzy´s Rebecca ( Mylord Merlin v.d. Weinbergsquelle x Dizzy´s Josephine )
fehlt
Dizzy´s Rhianna ( Mylord Merlin v.d. Weinbergsquelle x Dizzy´s Josephine )
fehlt
Strozzavolpe Love is Red ( Zodiak v.d. Emsmühle x Amore Mio v.d. Emsmühle )
fehlt
Dubliners Zappilotti ( Zodiak v.d. Emsmühle x Dubliners Quienna )
Irish Fellow Fairytale
( Uriel v.d. Emsmühle x La Palma v.d. Emsmühle )
Bester Veteran
Finalist Veteranenendwettbewerb
Herbstveteranensieger
Fireflash Irish Pearl
( Doyle v.d. Emsmühle x Fireflash Daylight )
Bester Junghund IT
Best of Breed
Herbstjugendsieger
Fireflash Ira McGowan
( Doyle v.d. Emsmühle x Fireflash Daylight )
Res.-Jgd.-CAC
Happy Holly von der Emsmühle
( Doyle v.d. Emsmühle x Zoe v.d. Emsmühle )
Herbstsieger